«ВПЕРЕД, МАЙБУТНІ ЗАХИСНИКИ!»

До «Дня захисника України» в дошкільному навчальному закладі сел. Довга Балка з метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу підростаючого покоління були проведені відповідні заходи:

• бесіда на тему: «День Захисника України»;
  • малюнки з батьками;
  • спортивно-розважальний захід «Вперед, майбутні захисники!».

У заходах брали участь діти різновікової групи «Маленькі дослідники» від 3 до 6 років і колектив дитячого садка. Вихователь разом із дітьми пригадали історію свята, його значення для дорослих і дітей; підготували спортивні естафети та змагання. Пильну увагу акцентували на тому, що в цей день треба вітати татусів і дідусів, що українські військові захищаю нашу Батьківщину.

У спортивно-розважальному заході брали участь як хлопчики, так і дівчатка. Дітлахи від найменшого до найстаршого мали нагоду проявити свої вміння в наступних змаганнях: «Тренуємо ноги» - йти гусячим кроком до фінішу; «Мінне поле» - розмінувати міну (кеглю), збивши її м’ячем; «Кухар» - обрати продукти, які потрібні для приготування їжі і вилучити зайві; «Медсестри» - надання першої допомоги постраждалому; «Армреслінг» - змагання для найсильніших.

Свято пройшло в дружній атмосфері, сповненій позитивних емоцій та духу змагань, вихованці отримали велике задоволення. Як завжди, перемогла дружба, а хлопці та дівчатка отримали солодкі подарунки.