МИ – УКРАЇНЦІ!

Виховувати любов до рідного краю, пишатися тим, що ми  українці – ось чому навчають своїх діточок вихователі ДНЗ №15 «Малюк» с. Зоря.

Ось і сьогодні ми зібралися для того, щоб привітати зі святом хлопчиків і провести конкурсну програму для майбутніх захисників України. Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Рідну неньку-Україну захищають наші українські військові, яким ми дуже вдячні.

У садочку стало доброю традицією святкувати день захисника України.   Хлопчики   разом із дівчатками змагалися у спритності.

Вихованці переглянули відеотеку на військову тематику та обговорили її, вихователь провела  бесіду на тему: «Мужні й надійні захисники України».  Окрім того, діти намалювали малюнки до Дня захисника України та зробили виставку дитячих робіт.