Привітання голови Донецької ОДА Павла Жебрівського з Днем звільнення північних міст Донеччини

Дата: 05.07.2017 09:14

Дорогі донеччани!

5 липня ми святкуємо третю річницю звільнення північних міст Донецької області від проросійських терористів.

Сьогодні Донеччина вітає своїх героїв – воїнів, які ризикуючи усім боронили цю землю. Я щиро дякую усім учасникам АТО за той подвиг, який ви зробили у 2014 році. Без вас не було сьогодні, без вас не було нової української Донеччини!

Я щиро вітаю мешканців звільнених міст зі святом, адже для них цей день – найважливіше свято – три роки тому їм знову подарували свободу, після довгих днів страху, паніки, безтями. Я щиро дякую всім вам – за витримку і силу духу, за справжню любов до своєї землі, за те, як ви, не дивлячись на обставини, допомагали нашим воїнам.

Ми всі пам’ятаємо, як ви зустрічали наших воїнів зі сльозами радості та словами вдячності. Сьогодні звільнені міста живуть мирним життям в унісон з іншими регіонами держави. Наш обов’язок – збудувати тут гідне життя, зробити все, аби Донеччина стала прикладом розвитку.

На жаль сьогодні не всі міста області мають можливість відзначати таке свято – частина Донеччини залишається тимчасово окупованою російськими найманцями. Сподіваюсь, що найближчим часом ми зможемо відзначити звільнення території всієї Донецької області.

Вічна пам’ять та слава воїнам, які віддали життя за свободу нашої Донеччини. Сили, наснаги та витримки тим, хто і сьогодні боронить наші кордони!

Я щиро вітаю вас всіх зі святом! Бажаю кожній родині миру та злагоди, здоров’я та добробуту, невичерпних життєвих сил в єдиній країні під чистим мирним небом.