Маринич занурився в ополонку на Водохреще

Дата: 19.01.2018 09:16

Освячена ополонка, куліш, гарячий чай, музика і розважальна програма, хокей і народні гуляння під контролем МНС-ників - так у нашій громаді відзначили водохресні купання.
У селі Олександро-Калинове біля річки Бичок зібралося багато місцевих жителів, були так само і гості громади. Звучала музика, горіли вогнища, ароматно томився куліш на польовій кухні, кипів трав'яний чай для всіх бажаючих. Так само були обладнані спеціальні місця для перевдягання.
Отець Володимир провів церковну службу і освятив ополонку. Після, всі бажаючі могли зануритися в ополонку. Одним з перших приклад показав Володимир Олександрович Маринич, бадьоро ступивши в крижану воду. Під подив натовпу, він примудрився ще дати коментарі місцевим ЗМІ про отримані відчуття:
«5-й раз раз у своєму житті роблю це і кожен раз відчуваю неймовірне очищення тіла і думок!» - ділиться Володимир Олександрович.

Його приклад наслідували й місцеві, забігаючи у морозну воду. На наступний рік Володимир Олександрович задумав поліпшити локацію і умови для проведення  Водохрещі. Варто відзначити, що на березі річки службу несли МНС-ники Іллінівської ОТГ з Будика Безпеки громадян (відкриття планується до кінця місяця), які безпосередньо брали участь в приготуванні місця для занурення.
«Сьогодні на захід зібралося близько двох сотень людей, на наступний рік будемо чекати тисячу!» - резюмує Маринич.

Фото без опису    Фото без опису

та відео:Фото без опису