Жіноче свято громади!

Вчора у громаді відбувся масштабний концерт присвячений міжнародному жіночому дню. На свято, що проводилось у Довгій Балці з"їхались найпрекрасніші представниці з усіх куточків громади! У програмі концерту були привітання, танці та співи колективів і солістів. Зі сцени лунали вітання від чоловіків, а також відбувалось  вручення грамот! На святі не забули про жінок,  які носять почесне звання Мати - Героїня, їх особисто привітав голова громади Володимир Маринич, вручив квіти та подяки! Надзвичайно приємно, що найстаріша мешканка нашої громади,яка нещодавно відмітила свії 90-й ювілей - Ганна Яківна Кантур, також приїхала на святкування!

У фойє культурно - інформаційного центру був організований фуршет та фото-зони.

Вперше за багато років у концертному залі не було вільного місця і бурні овації зтрушували стіни закладу.