Сьогодні 29-та річниця виведення військ з Афганістану...

Дата: 15.02.2018 10:00

Дорогі земляки! Шановна громадо!
Сьогодні 29-та річниця виведення військ з Афганістану.
Всі Ви і в першу чергу Афганці - гідні гучної подяки, істинної поваги за героїчне покликання. Нехай кожен з нас також сміливо крокує по життю, нехай ваші подвиги послужать всім прикладом самовідданості, справжньої мужності і відданості великій справі. Ваш бойовий та людський досвід, необхідні у вихованні підростаючого покоління. Ви, як ніхто інший, розумієте важливість збереження миру.
Щиро хочу побажати Вам і Вашим родинам мирного неба над головою, сімейного благополуччя, любові і доброти, нехай такі поняття як обов'язок, честь і совість супроводжують Вас на життєвому шляху, допомагаючи в прийнятті важких рішень.

З повагою,

Володимир Маринич