Увага конкурс!

Дата: 21.07.2017 10:18

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 № 110 (із змінами), Українським державним фондом підтримки фермерських господарств оголошено про умови проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою „Надання кредитів фермерським господарствам”.

Прийом заявок і документів від фермерських господарств на участь у конкурсному відборі регіональні комісії Укрдержфонду будуть здійснювати з 18 липня до 16 серпня 2017 року (включно).

Більш детальна інформація міститься на офіційному веб-сайті  Укрдержфонду за посиланням: http://udf.gov.ua/.