Ми - фіналісти II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України»!

Дата: 11.09.2017 10:19

Шановна громада!
Посольства Франції в Україні за вклад у «Збереження навколишнього середовища та біорізноманіття».

Слід зауважити, що на конкурс було подано 348 заявок. Пройшли відбір тільки 63 конкурсантів, а потім з них ще 20 в тому числі і наше село Олександро-Калинове. Коли почалося онлайн-голосування,вся громада та країна долучилась до нього!
Не дивлячись на всі складності, наше село отримало 1 місце в Донецькій області і символічне 13 місце по всій Україні, а це повірте надзвичайний результат!
"Грошову суму зазначену у сертифікаті від французького посольства ГО «Енеїда», (вони ж і є учасниками) планує витратити на створення у музеї історії села «Довкілля» залу флори, фауни та геології парку «Клебан-Бик». Плануємо у цьому співпрацювати з керівництвом ландшафтного парку, комментує член ГО Енеїда, депутат Іллінівської ОТГ - Тараман Андрій.