Всеукраїнська гра "Світ Громад" відбудеться у громаді 26.12.2017!

У вівторок, 26 грудня орієнтовно о 14:00 у Молодіжному центрі "Простір без обмежень" відбудеться  Всеукраїнська гра "Світ Громад" За одним ігровим столом  зберуться: голова громади, місцевий активіст, директор школи, переселенець, фермер, працівник сільскої ради або фінансист.

Запрошуємо всіх зацікавлених долучитись до гри. Планується проведення такої гри у всіх селах нашої ОТГ.

Справка

«Свiт Громад» - це настільна кооперативна стратегія, симулятор развитку суспільства.Вона развиває креативне та творче мислення, комунікативні навички, уміння уважно та швидко сприймати та аналізувати нову інформацію. А також Світ Громад допомогає налагодити не тільки відносини із оточуючими та і налагодити діалог задля подальшої співпраці над баченням стратегії розвитку громади.