Адміністрація громади вдячні телеканалу "До тебе" за висвітлення реального стану роботи, без прикрас!

Дата: 13.09.2017 10:28

Попереду ще багато проектів із переліку запланованих на 2017-18, а то і на 2019 рік, тож - не зупийняємось ні на мить!!!Фото без опису

У 2016 році на мапі Костянтинівського району, з’явилось нове адміністративне утворення - Іллінівська об’єднана територіальна громада. Сьогодні до неї, згідно статуту входить двадцять п’ять населених пунктів. У найбільшому – Іллінівці мешкає 1124 особи, у найменшому – Водяному Другому – лише чверть сотні. Про поступ децентралізації у невеличкому селі Зоря збирала інформацію Анастасія Славкова.

Переглянути відео можна за посиланням: