Іллінівська громада
Костянтинівський район, Донецька область

Котик та 18-та сесія Іллінівської сільської ради І-скликання

У п"ятницю 9 лютого у приміщенні молодіжного центру "Простір без обмежень" відбулась позачергова 18-та сесія Іллінівської сільської ради І-скликання. 

На підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 18 сесія I скликання Іллінівської  сільської ради винесла на розгляд велику кількість питань.

Здавалось, що робота депутатів здається дуже легкою, але насправді це не так! Потрібно вирішити багато справ! І часто вирішуючи ці справи депутати вирішують долю мешканців,  формують напрям стратегічного розвитку всієї громади. Сесії нашої сільської ради проходять завжди позитивно та лаконічно під головуванням голови громади Маринича Володимира Олександровича. Звісно не буає без  зауважень, пропозицій та критики під час проведення сесії але коли критика конструктивна  - є змога колегіально вирішити питання. Депутатський корпус одностайно виступає за прозорість прийнятих рішень та працює інколи у режимі нон-стоп задля головної мети - розквіту нашої, Іллінівської громади.

Навіть кіт не зміг утриматись і не зайняти місце 26-го депутата. (фото використане із особистої сторінки серетаря ради у мережі фейсбук).« повернутися до списку новин