Чемпіонат України з футзалу серед команд 2007-2008 року народження (U-11) УДЮФЛ

Дата: 19.12.2017 10:37

З 12 по 15 грудня в м. Харків проходив Чемпіонат України з футзалу серед команд 2007-2008 року народження (U-11) УДЮФЛ, в якому взяли участь вихованці ДЮСШ "Колос" Костянтинівського району Донецької області. І тур проходив у спортивному залі Харківського національного університету ім. Каразіна. Чемпіонат проходив по круговій системі в чотирьох конференціях «Захід», «Центр», «Південь», «Схід». Кращі дві команди з кожної конференції розіграють звання Чемпіона України в квітні 2018 року у м. Києві. Наша «Східна» конференція поділена на дві зони Дніпровсько-Запорізько-Полтавську і Харківсько-Донецько-Луганську. В трьох матчах наша команда поступилися з різницею в один м'яч. В цілому дуже корисна поїздка для досвіду. Починаємо підготовку до наступного туру.

Фото без описуФото Костянтинівська РДА.Фото Костянтинівська РДА.