Іллінівська громада
Костянтинівський район, Донецька область

Володимир Маринич привітав з 90-ти річчям Ганну Кантур, одну з найстаріших мешканок нашої громади

 У нашій громаді, є добра традиція - вітати і приділяти увагу довгожителям, адже їм довелося жити у важкий час, пройти чимало життєвих випробувань: страшний голод, перенести позбавлення і тяготи військових років, відновлювати країну після розрухи.

Одна з найстаріших мешканок нашої громади і району, почесну Мати-героїня Ганна Яківна Кантур, яка 28 лютого відзначила своє 90-річчя, у середу приймала гостей!

Привітати довгожительку зі знаменною датою приїхав голова Іллінівської громади Володимир Маринич.

Гостей зустрічала сама ювілярка - вона світилася привітністю і гостинністю, і, незважаючи на поважний вік, гарно трималася. Як і всі покоління людей,що народилися у довоєнний час, Ганна Яківна прожила насичене життя.
Родом вона з села Яблунівка Костянтинівського району Донецької області, де і проживає нині. Все життя пропрацювала на благо рідного села!

Ювілярці численні гості привезли поздоровлення і подарунки, а так же побажали здоров'я, бадьорості духу та душевного спокою.

І нехай волосся вже срібляться від сивини, Ганна Яківна все ще бадьора і сповнена сил. А улюблені діти, внуки і правнуки оберігають її своєю турботою і любов'ю і сподіваються, що ще багато років глава великої і дружної родини буде разом з ними, тому що 90 років - ще не межа.« повернутися до списку новин