Романівське диво

Дата: 23.09.2017 10:59

Мешканців у с. Романівка не багато але люди дуже люблять своє село і хочуть, щоб і на них звернули увагу. Вони самотужки підготували місце для проведення свята, принесли старенький магнітофон, наготували їжі і запросили Олену Вікторівну прийняти участь. Дітки співали під магнитофонну музику і селяни раз за разом рукоплескали і вигукували овації. Атмосфера, яка панувала на імпровізованому святі надихала і додавала впевненості людям у своїх силах. Староста була здивована, що селяни змогли самоорганізуватися і принесла свої вибачення, що недооцінила їхнього прагнення до культурного відродження. Олена Вікторівна запевнила селян, що разом з Іллінівською ОТГ 14 жовтня на території с. Романівка допоможуть провести свято з назвою і форматом, який придумають самі романівці. Люди хочуть і будуть жити!

Допис зі сторінки фб Тарамана А.