СТАРОМИКОЛАЇВСЬКИЙ НВК - ОСЕРЕДОК ПАТРІОТИЗМУ ТА НАСНАГИ

Дата: 13.10.2017 11:11

У Старомиколаївському НВК було проведено низку заходів, приурочених до Дня Захисника України. Зокрема, на годинах спілкування класні керівники розповіли учням про історію свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України. Вихователі підготували цікаві буклети разом із вихованцями; напередодні свята учні та діти дошкільної групи взяли участь у двох фестивалях: фестиваль малюнків «Тобі, захисник, присвячую…», на якому діти представили малюнки та плакати, які вони виготовили разом з учителями та вихователем. Малюнки та плакати було використано для оформлення святкової зали Старомиколаївського СБК, де пройшло свято до Дня захисника України, яке підготували разом зі Старомиколаївським НВК та сільським будинком культури.  На святі були присутні військові - учасники АТО. Гостей щиро вітали учні Старомиколаївського НВК та учасники художньої самодіяльності. Виступ артистів традиційно закінчився патріотичним флеш-мобом «В єдності - наша сила!».