ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЕКТІ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 13.02.2018 11:45

«Детальний план території обмеженої вулицями Центральна, Шкільна, Донецька та  площею Танкистів села Олександро-Калинове Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області».

1. Мета, склад, та зміст детальних планів території. Подальше розроблення землевпорядної документації; набуття земельних ділянок у власність чи користування. Визначення, зміна функціонального та цільового призначення територій та земельних ділянок, в межах розробки ДПТ. Детальний план складається з пояснювальної записки та графічних матеріалів.

2. Основні техніко-економічні показники.

Пор.

Назва показника

Од.

виміру

За

проектом

Площа території в межах проекту

10.39

в т.ч . - площа території садибної житлової забудови (в т.ч. територія для ведення особистого селянського господарства, садівництва, городництва, сінокосіння і випасання худоби), в т.ч. проектна

3.70 в т.ч. 0.20

• площа території житлової багатоквартирної забудови

0.35

• площа проектної житлової та громадської забудови

0.34

- площа території закладів обслуговування, в т.ч. проектна

1.50 в т.ч. 0.20

- площа території зелених насаджень спеціального призначення (у т.ч. зелених насаджень в межах червоних ліній)

0.84

- площа території зелених насаджень загального призначення

0.20

- площа території зелених насаджень рекреаційного призначення

0.78

• площа території комунальних об’єктів

(крім кладовищ)

0.11

- площа території вулиць і доріг

(у межах червоних ліній)

1.99

Площа проектованих тротуарів, алей, пішохідних доріг

15832.12

Площа вулиць, авто проїздів

(твердого асфальтованого покриття)

10076.56

Кількість автопарковочних місць, в т. ч. для МГН

м/місць

33 в т.ч. 3

Площа площадок благоустрою

272.99

Довжина вулиць

км

7.5

3. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення. Детальний план розроблений на підставі рішення Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області від 05.09.2017 № 1/12-19 “Про розробку детального плану земельної ділянки, розташованої за адресою: пл.Танкистів с.Олександро-Калинове Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області. Замовником розроблення проекту є Іллінівська сільська рада Костянтинівського району Донецької області. Розробником – ФОП “Дутка Р.Ф.”

4. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної організації: з проектом детального плану території можна ознайомитись у відділі земельних відносин Іллінівської сільської ради з 14.02.2018р. по 14.03.2018р. за адресою 85143 Україна, Донецька обл., Костянтинівський р-н,с.Іллінівка вул.Адміністративна 42/3.

5. Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій: начальник відділу земельних відносин Іллінівської сільської ради Зінчук Євген Сергійович (06272-2-10-50).

6. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій. Пропозиції до проекту приймаються в строки з 14.02.2018р.  по 14.03.2018р. у письмовому вигляді за адресою с.Іллінівка вул.Адміністративна, 42/3 відділ земельних відносин Іллінівської сільської ради. Пропозиції потрібно подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом, повинні містити обґрунтування відповідно до вимог законодавства, будівельних норм державних стандартів і правил.

7.Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів. Матеріали містобудівної документації знаходяться за адресою  85143 Україна, Донецька обл., Костянтинівський р-н, с.Іллінівка, вул.Адміністративна 42/3 та розміщені на офіційному сайті Іллінівської сільської ради : illinivska.gromada.org.ua