Маринич підписав меморандум про співпрацю із Донецьким агенством регіонального розвитку

Дата: 26.02.2018 11:45

Минулого тижня Володимир Маринич в особі голови Іллінівської громади підписав меморандум про співпрацю із Сергієм Семовоніком, директором Донецького агенства регіонального розвитку. В рамках договору між підписантами окреслюються напрямки співпраці:
- Створення індустріальних парків як «точок економічного розвитку» території громади;
- сприяння та участь у розробці та реалізації стратегій розвитку території ОТГ на довгостроковий період;
- впровадження систем енергоменеджменту та енергомоніторінга;
- сприяння в залученні інвестицій;
- впровадження програм забезпечення контролю комунального транспорту;
- здійснення технагляду за будівництвом будівель і споруд;
- кваліфікований супровід процесу підготовки та організації процедур закупівель товарів, робіт і послуг шляхом включення експерта у відповідні робочі групи по допороговим закупівлям та до тендерного комітету.

Домовилися, що сторони підписантів цього меморандуму будуть співпрацювати в вищезазначених напрямках відповідно до вимог чинного законодавства.
Завдання, зазначені за результатами зустрічі повинні сприяти діяльності напрямку розвитку території Ілліновской ОТГ з метою формування механізмів ефективного розвитку всієї територій, а так само поліпшення інвестиційного та інноваційного клімату не тільки нашої громади, а й Донецької області в цілому, забезпечення зайнятості працездатного населення і створення умовдля розвитку конкурентоспроможних промислових виробництв і супутніх сервісів.
Володимир Олександрович підкреслив, що початок співпраці з ДAPP - це перший і дуже вагомий крок до результату, який не затримається в дорозі.Адже на кону стоїть розвиток економіки громади, області, країни/