"Як у щедрий вечір козу водили" у Іллінівській громаді

Різдвяне свято днями відбулось у "Культурно - інформаційному центрі" Довгої Балки. На сцені відбувалась дитяча вистава "Новорічна ялинка" та театралізоване дійство "Як у щедрий вечір козу водили".

Автентичні костюми на виступаючих здивували присутніх, а верпет просто зірвав аплодисменти гостей. Світкові фотозони були дбайливо підготовлені руками майстринь Ірини Губанової (директорка КіЦ), які стали місцем коллективних фото на пам"ять.

Сподіваємось, що у наступному році вони приймуть участь у фестивалі вертепів Званівської громади (Донеччина) і достойно представлять громаду.

Але одними виступами не обмежилось, учасники клубних формувань організували святкову ходу у місті Костянтинівка, де співали пісень та прослявляли Бога.