село Олександро-Калинове у фіналі всеукраїнського конкурсу "Неймовірні села України 2017"

Дата: 18.07.2017 12:15

16 липня 2017 р., стартував фінал Всеукраїнського конкурса «Неймовірні села України 2017».

Онлайн-голосування проходить на сайте AgroPortal.ua до 16 серпня.
Село Олександро-Калинове, це єдине село із Донецької області, яке пройшло у фінал цього конкурсу! Ми в двадцятці кращих сіл України!!! Підтримуємо наших! Активно голосуємо! Долучаємо друзів до голосування!!! Переходьте за посиланням, шукайте с.Олександро-Калинове та додавайте свій голос!!! Лише спільними зусіллями ми станемо кращими із кращих!