День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2017 12:23

Дорогі ветерани, шановні жителі громади!

Сьогодні ми відзначаємо пам’ятну дату — День звільнення  України  від німецько-фашистських загарбників.  Перш за все, – це свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Наша пам’ять, наші серця крізь роки бережуть глибоку синівську вдячність воїнам-визволителям. Доземний уклін Вам, творцям Великої Перемоги – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Другої світової війни, на окупованій території, хто працював в тилу.

Для кожного з нас, шановні ветерани, Ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі.

Бажаю кожній родині – здоров’я, добробуту, тепла й затишку, а найголовніше — Миру та віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим.

З Днем Визволення, шановні земляки!

З повагою

Голова Іллінівської ОТГ                                                Маринич В.О.

28 жовтня – День визволення України від німецько-фашистських загарбників, який було встановлено Указом Президента України № 836 від 20.10.2009 р. з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні.