Подовження терміну прийому документів для участі підприємців у конкурсному відборі проектів.

Дата: 17.10.2017 12:55

Повідомляємо про подовження терміну прийому документів прийому документів для участі у конкурсному відборі проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Заявки та відповідні документи на участь у конкурсних відборах проектів, за якими буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами та безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів, подаються особисто суб’єктом підприємництва департаменту економіки облдержадміністрації у паперовій формі за адресою : м. Краматорськ, вул. Б.Хмельницького 6, каб. 412, до 18 жовтня 2017 року.

Конкурсний відбір буде проведено 02 листопада 2017 року.