Конкурс організовано міжнародним фондом «Відродження»

Конкурс організовано міжнародним фондом  «Відродження» з  метою підтримки ініціатив громадських організацій до Всесвітнього дня паліативної допомоги у 2017 році, спрямованих на покращення поінформованості суспільства щодо прав людини на отримання якісної паліативноі допомоги та адекватного знеболення  всіма  категоріями населения.

До участі в конкурсі запрошуються: громадські організації, благодійні фонди, ініціативні  групи, які  праціоють  у сфері  паліативної допомоги в України.

Заявку      учасника    необхідно    подати   дo 30 червня  2017 року.      Проекти оформлюються за anлікаційною формоіо через систему доступу за посиланням : https://contests.irf.ua/index.php?option=com_user&view=login&return=aHR0cHM6Ly9jb250ZXN0cy5pcmYudWEvaW5kZXgucGhiZyZXR1cm49YUhSMGNITTZMeTlqIGIyNTBaWE4wY3k1cGNt0KN1ZFdFdg==  Проект також обовязково слід надіслати на електронні  адреси:  shapovaI@irf.ua, slhuliak @irf.ua.

3 питань участі у конкурсі пропонусмо зверnаnbcm до конnактних  ocіб : Ксенія Шаповал, e-mail: shapoval@irf.ua, . (044) 461 97 09.