Фото краси засніженого регіонального ландшафтного парку "Клебан-Бик"

Дата: 27.11.2017 13:06

Сьогодні чудова осіння пора означилася першим снігом. Мабуть природа таким чином вирішила нагадати нам про про те, що зима не за горами. Спостерігаючи таку красу, виникає бажання щодено бачити сніг, кататися на ковзанах, санчатах, лижах. Але зимова погода нашого краю частіше дощова, з відлигами та ожеледицями. Тому ми вирішили відобразити в добірці фото красу засніженого регіонального ландшафтного парку "Клебан-Бик" і міста Костянтинівка. А також, як не виконуються обіцянки райдержадміністрації про облаштування під'їзної дороги до рекреаційної ділянки № 1 "Стара поляна". Потрапити туди в складних погодних умовах відпочиваючим та рибалкам дуже складно, а невдовзі прийдуть свята Нового року та Водохрещення на відзначення яких завжди багато бажачих. Ось і згадають вони незлим тихим словом відповідальних за облаштування дороги.