Підбиття підсумків плідної співпраці із ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ»

Дата: 13.10.2017 13:10

Сьогодні у с.Олександро-Калинове завітали представники проекту ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» під головуванням Ростислава Врбенски, заступника директора Регіонального бюро по країнам Європи та СНГ для підбиття підсумків плідної співпраці.
У заході також взяли участь: голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко, Янтомас ХІМБУД - директор представництва ПРООН в Україні, Паоло Галлі - старший регіональний радник Регіонального бюро по країнах Європи і СНД, Маркус Бранд - радник з демократичного управління ПРООН, Олена Рудич - фахівець з розвитку громад Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», Соломія Стахов - регіональний менеджер ПРООН, Віктор Мунтяну - керівник Програми розвитку, миру і відновлення Донбасу, заступник голови громади Юліана Стужук.