НАШІ ОСВІТЯНИ - АКТИВНІ УЧАСНИКИ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧИХ ЗАХОДІВ ІЗ МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ

Дата: 29.11.2017 13:54

Упродовж 23-26 листопада 2017 р. в м. Святогірську пройшла  X Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття». У цьому заході взяла активну участь завідувач методичного кабінету відділу освіти Іллінівської сільської ради Салагуб Л.І. разом із ученицею Іллінівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Медведєвою Анастасією. Було доволі пізнавально та цікаво. Помітно вирізнялися учасники зі Швейцарії. Їхня науково-дослідна робота, пов’язана з журналістською тематикою, всіх зацікавила. «Червоною ниткою» через наукові статті, представлені юними дослідниками та їхніми науковими керівниками, проходила ідея патріотизму та неймовірної зацікавленості історією Південно-Східної України зі стародавності у ХХІ століття. Важливою подією стала публікація двох великих томів збірнику краєзнавчих дослідницьких робіт. Саме в другому томі міститься стаття Салагуб Л.І. та Медведєвої А.В. під назвою «Святогірський монастир у ХVІІІ ст.».

Відділ освіти Іллінівської сільської ради