Іллінівська громада
Костянтинівський район, Донецька область

Представники Польщі ознайомилися із функціонуванням Центру безпеки громадян Іллінівської ОТГ

Сьогодні, 15 лютого делегація з республіки Польщі прибула у Іллінівську громаду, де ознайомилися із функціонуванням Центру безпеки громадян. Гостей зустріла Юліанна Стужук, заступниця голови громади та Винниченко Сергій, які ознайомили присутніх із Іллінівською громадою та продемонстрували переваги функціонування нашого центру, побудованого за рекордні 3,5 місяці!  Польські представники оглянули техніку та оснащення, що знаходяться на озброєнні у ЦБГ, поспілкувалися із фахівцями та зауважили, що це перший центр на Донеччині у якому присутній повник перелік професійного пожежно-рятувального оснащення. Наші гості були здивовані зустріччю  із місцевими вогнеборцями - добровольцями с. Олександро-Калинового, а їх на зустріч прийшло більше 10 осіб.

Представники республіки Польща змогли переконатися в ефективності та доцільності створення мережі подібних центрів по всій країні. Також гості планують ознайомитися з іншими Центрами безпеки на Донеччині. У рамках візиту вже відвідали Черкаську, Лиманську та Миколаївську об’єднані громади.

"Іллінівський проект Центру Безпеки Громадян є зразковим, бо не є типовим, а на відміну від попередніх центрів у нього врахували потреби та збільшили площу приміщення на 100 кв.м., на якій раціонально розмістили кабінети для персоналу, перевдягальні, сан.вузли, спальні, кухні, окремий кабінет для дільничого (шеріфа) та інші приміщення" - поділився із присутніми представник ГУ ДСНС України у Донецькій області і з його словами погодились всі присутні.« повернутися до списку новин