День села у серці громади!

Дата: 09.10.2017 14:33

У цьому році день села в Іллінівці святкували у відремонтованому клубі, де зараз розташувався молодіжний центр. Цьогоріч культурному закладу виповнилося 50 років, тому це ще гарний подарунок для всіх місцевих але не останній. Спецально до свята Іллінівська сільська рада підготувала презент у вигляді авторського розпису зупинки громади. Офіційне відкриття відбудеться трішки пізніше, після покращення погодного стану.

Присутніх не налякала пануюча у тей день прохолодна погода, а культурна програма здивувала великою кількістю номерів. На святі панував піднесений настрій, які мешканці громади забрали з собою по домівках.

Нажаль, це останній День Села у цьому році. Сподіваємось, що у наступному - ми святкуватимемо вже у новому форматі.

Фото без опису      Фото без опису