Тренінг з питання участі у конкурсі на здобуття грантів на розвиток бізнесу для внутрішньо переміщенних осіб та місцевого населення Донецької та Луганської областей

Дата: 12.07.2017 14:35

Фото без опису12 липня 2017 року в Іллінівській сільській раді регіональним координатором проекту ПРООН «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» Мукомель Іваном було проведено тренінг з питання участі у конкурсі на здобуття грантів на розвиток бізнесу для внутрішньо переміщенних осіб та місцевого населення Донецької та Луганської областей .

Були присутні старости сільської ради, представники бізнесу та усі охочі до розвитку підприємницької діяльності.

Розмір гранту:

-         до 250 000 грн. зможуть отримати особи, які в рамках запропонованого бізнес-плану планують створити не менше 4-х робочих місць;

-         до 200 000 грн. зможуть отримати ті, хто створюватиме не менше 3-х робочих місць;

-         до 150 000 грн. буде максимальною сумою для підприємців, що запропонують бізнес-план, в рамках якого створюватиметься 2 робочі місця;

-         до 75 000 грн. буде виділено для підприємців, що створюватимуть 1 робоче місце.

На що можуть бути використані кошти гранту:

-         купівля нового обладнання та/або інструментів для виробництва товарів (надання послуг);

-         оренда нежитлових приміщень для здійснення бізнес діяльності до 2 місяців (на період використання коштів гранту);

-         виплату заробітної плати персоналу до 2 місяців (на період використання коштів гранту);

-         забезпечення ресурсами для виробництва товарів та надання послуг;

-         купівлю франшизи за договором комерційної концесії (франчайзингу) з відповідним обладнанням;

-         цей перелік не є вичерпним.

Неприйнятними є витрати коштів гранту,пов’язані з:

-         підготовкою бізнес-плану для участі в конкурсі;

-         сплатою боргів;

-         відшкодуванням витрат, пов’язаних із коливанням валютного курсу;

-         міжнародними відрядженнями;

-         купівлею/орендою житлового приміщення;

-         купівлею нежитлової нерухомості;

-         купівлею речей особистого вжитку;

-         купівлею вживаного обладнання, в т.ч вживаних автомобілей;

-         сплатою податків та обов’язкових внесків;

-         з участю у тренінгах чи навчанні.

Обов'язкові умови надання гранту:

-         Співфінансування реалізації бізнес-проекту грантоотримувачем, який започатковує або відновлює бізнес у розмірі не менше 25% вартості бізнес-проекту. Цей внесок може бути зроблено як у фінансовій, так і в негрошовій формі (наприклад, власна праця по облаштуванню приміщення, витрати на офіс, безоплатні роботи, безоплатне надання послуг, залучення раніше придбаного обладнання з урахуванням його залишкової вартості тощо.

-         У разі отримання гранту особа-грантоотримувач має використати кошти протягом 60-ти календарних днів з дати підписання договору про надання благодійного гранту.

Порядок участі у конкурсі:

-         Заявка заповнюється і подається українською або російською мовою на власний розсуд особи-пошукача.

-         Заявка з усіма необхідними додатками має бути подана через он-лайн платформу в мережі Інтернет www.grant.ccc-tck.org.ua до 12:00 (за київським часом) 3 серпня 2017 року.

-         Заявки надіслані електронною поштою чи звичайною поштою, факсом, у тому числі через соціальну мережу Facebook, не реєструються і не будуть братися до уваги.

-         Заявки, що надійдуть після 12:00 (за київським часом) 3 серпня 2017 року, автоматично відхилятимуться і до розгляду братися не будуть.