Іллінівська громада
Костянтинівський район, Донецька область

Асоціація міст України про нашу громаду

Для молоді Іллінівської ОТГ відкриття молодіжного центру “Без обмежень”, що відбулося 13 жовтня, стало справжньою подією. Раніше молодим людям у цьому населеному пункті ніде було збиратися та проводити вечори. Тепер тут є новенький центр молодіжних ініціатив.

Будівля колишнього будинку культури була відремонтована за обласні кошти в рамках програми «Оновлена Донеччина». Тут зробили ремонт, закупили сучасне обладнання та провели інтернет.

 У центрі передбачено створення простору комфортного для людей з особливими потребами та враховано побажання молоді громади, які активно брали участь у створенні платформи і громадської організації. У центрі знаходиться опенспейс для проведення тренінгів, лекцій, тематичних навчань і місце для перегляду кінопоказів, а так само виставковий зал з місцем проведення культурного дозвілля молоді, з родзинкою центру-Х- BOX 360 для зняття психологічної напруги в ігровій формі, розміщений в лаунж зоні Молодіжного Центру. 

– Ми дізналися, що більшість молоді хоче разом збиратися та готуватися до ЗНО, як-то кажуть, одна голова добре, а дві краще. Ми будемо залучати фахівців, які будуть займатися з дітьми. Зараз в учнів шкіл будуть канікули, тож у центрі кожного дня будуть проходити цікаві заходи. Першою пройде чорно-біла вечірка, – розповів керівник сектору культури, молоді, спорту та туризму Іллінівської об’єднаної територіальної громади Володимир Землянко.

Нагадаємо, вільний простір «Без обмежень» відкрився в центрі Іллінівської ОТГ 13 жовтня. Перерізати стрічку приїхали міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.

 

 

Источник: https://www.auc.org.ua/uspihy/v-illinivskiy-otg-vidkryto-pershyy-v-ukrayini-molodizhnyy-centr-de-budut-gotuvaty-molod-do« повернутися до списку новин