Представники громади відвідали Центр безпеки громадян Черкаської ОТГ

14 вересня 2017 року спеціалістами структурних підрозділів облдержадміністрації проведено семінар–нараду з представниками об’єднаних територіальних громад, метою якого було надання методичної та практичної допомоги з питань подальшого розвитку громад Донецької області. Організатором проведення заходу виступив департамент інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації. Представники Іллінівської об"єднаної територіальної громади - секретар Троян Валентина Михайлівна, заступник голови - Стужук Юліана Олегівна та  спеціаліст загального відділу Трубніков Петро Петрович взяли участь у семінарі.

Захід був проведений сумісно зі спеціалістами департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації на базі Центру безпеки громадян Черкаської об’єднаної територіальної громади.

Під час зустрічі присутні були ознайомлені з наступними питаннями:

• організації реагування на можливі надзвичайні ситуації на рівні громад;
  • залучення сил та засобів до реагування на надзвичайні ситуації;
  • взаємодія з підрозділами ДСНС України.
  • Метеріал взятий із сайту: