Ландшафтна перлина Донеччини- оновлюється!

Дата: 13.09.2017 15:20

На узбережжі Клебан-Бикського водосховища планують встановити 16 альтанок з дерева – чотири великих і дванадцять маленьких. Також буде облаштовано шість будиночків, де можна буде відпочити навіть взимку.

-  Гроші на цей благоустрій виділено з обласного бюджету – понад 1 мільйон 200 тисяч гривень. Також цього року ми закупимо ще дитячі майданчики, аби малюки могли і у піску бавитися, і спортом зайнятися, перебуваючи у парку на відпочинку, - розповіла Тетяна Керносенко – начальник відділу  рекреації та екологічного виховання РЛП “Клебан-Бик”.

Керівництво парку також планує закупити нові мангали і додаткові урни для сміття, аби на території зони відпочинку було чисто.

Ландшафтна перлина Донеччини - оновлюється!