До уваги сільськогосподарських товаровиробників!

Дата: 02.04.2018 14:47

Фото без описуПовідомляємо, що ПАТ «Аграрний фонд» відновив реалізацію мінеральних добрив вітчизняного виробництва у всіх областях України.

З метою якісного забезпечення сільськогосподарських товаровиробників добривами ПАТ «Аграрний фонд» пропонує одночасне укладення форвардного контракту і договору на придбання мінеральних добрив. При цьому клієнтам, які укладають форвардний контракт з ПАТ «Аграрний фонд» на зерно врожаю 2018 року, надаються знижки та переваги при укладенні договору на купівлю мінеральних добрив.

В асортименті ПАТ «Аграрний фонд» є: аміачна селітра, карбамідно-аміачна суміш (КАС), карбамід, вапняково-аміачна селітра (ВАС).

Контактна особа відділу департаменту розвитку середньоо та малого бізнесу ПАТ "Арарний фонд" у Запорізькій області (69600, м. Запоріжжя, пр.Соборний, 152-в, офіс 409), тел. (06212) 62-04-31, моб.тел. (067) 328-65-43, e-mail:zp@agrofond.gov.ua/