Іллінівська громада
Костянтинівський район, Донецька область

Про реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на територій Донецької області

До уваги власників та орендарів землі!

Про реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на територій Донецької області

Розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11.08.2017 № 922 «Про створення оперативного штабу реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області» (із змінами) утворено оперативний штаб реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області.

Координацію дій щодо виконання зазначеного розпорядження покладено на департамент агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації (84313, м. Краматорськ, б-р Машинобудівників, 20 e-mail: apr.d@dn.gov.ua, тел.: 0626420120; 0626420121).

Про спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю необхідно невідкладно інформувати оперативний штаб реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області та департамент агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації, а також територіальні органи Головного управління Національної поліції в Донецькій області (номер телефону екстреної служби «102» - поліція)  та прокуратуру Донецької області.

Також інформуємо, що Управління поліції охорони в Донецькій області (вул. Італійська, 84, м. Маріуполь, 87515, тел.: 0629587031, e-mai: donetska@guard.np.gov.ua) має можливість запропонувати послуги фізичної, технічної охорони, а також супроводження вантажів  підрозділами Управління поліції охорони в Донецькій області.
« повернутися до списку новин