ГУЧНІ ПЕРЕМОГИ ЮНИХ БАСКЕТБОЛІСТІВ ТА БАСКЕТБОЛІСТОК ІЛЛІНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 29.03.2018 10:38

Протягом 28-29 березня 2018 року на базі Іллінівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області було проведено два гучних чемпіонати серед закладів освіти Іллінівської громади: чемпіонат з баскетболу серед команд юнаків (28.03.2018 р.) та чемпіонат з баскетболу серед команд дівчат.

Широкомасштабні заходи пройшли завдяки активному сприянню відділу освіти Іллінівської громади (Сидорчук Надія Василівна), сектору культури, молоді, спорту та туризму Іллінівської сільської ради (Землянко Володимир Володимирович) та ДЮСШ «Колос» (Архипов Дмитро Анатолійович). На чемпіонаті був присутній Копитов І.Є. – голова Костянтинівської районної організації ВЦСП «КОЛОС» АПК України.
Цікавими та оптимістичними стали побажання начальника відділу освіти Іллінівської сільської ради Сидорчук Надії Василівни.

У змаганнях серед юнаків були представлені команди Іллінівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів (тренер команди, учитель фізичної праці - Білянський Віталій Валентинович), Зорянської спеціалізованої школи
І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Петра Савелійовича Дубрівного (учасників підготував Рябченко Павло Іванович), Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (тренер - Павленко Руслав Юрійович), Олександро-Калинівської загальноосвітньої школи (Урзов Геннадій Миколайович), Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (тренер - Шевченко Вадим Степанович).

29.03.2018 р. було представлено 3 команди дівчат (Іллінівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, Степанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Олександро-Калинівська загальноосвітня школа).
Переможцями впродовж двох днів (юнаки та дівчата) стали команди Іллінівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів;
ІІ місця (юнаки та дівчата) посіли команди Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
ІІІ місця - (юнаки та дівчата) Олександро-Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Серед команд юнаків активними учасниками стали завзяті та сміливі хлопці Зорянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Раднського Союзу Петра Савелійовича Дубрівного та Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Наші юні баскетболісти та баскетболістки показали чудову гру. Переможців (І місця) нагородили пам'ятними кубками. Усі команди отримали грамоти, сертифікати на придбання баскетбольних м'ячів. Тренери, які на найвищому рівні підготували учасників, були нагороджені грамотами з підписами Сидорчук Н.В., Землянко В.В. та Архипова Д.А.

Відділ освіти Іллінівської громади пишається молодою та талановитою плеядою сміливих юнаків і дівчат. Щиро дякуємо вчителям фізичної культури (тренерам), які наполегливо та смісливо крокують у майбутнє разом зі своїми талановитими вихованцями - юними та активними спортсменами громади!!! Окреме щире слово "дякую" хочеться сказати тренеру команд-переможців - Білянському Віталію Валентиновичу!

Заклади освіти громади! Так тримати!!!