Іллінівська громада
Костянтинівський район, Донецька область

Привітання голови громади із Днем Довкілля

Шановна громада!


Традиційно третьої суботи квітня ми відзначаємо День довкілля. Завдяки широкій підтримці громадських організацій, представників органів влади, небайдужих громадян це свято стало днем активних практичних дій на захист навколишнього середовища. Це є доказом того, що українське суспільство виявляє зацікавленість до розв’язання екологічних проблем та дбає про забезпечення права громадян на безпечне довкілля.

Виконуючи програмні завдання Уряду та відзначаючи в області День довкілля, органи влади краю розробили і проводять заходи, спрямовані на оздоровлення екологічної ситуації в регіоні, озеленення, благоустрій населених пунктів, очищення водних джерел, поширення екологічних знань. До таких заходів долучились і ми. Сьогоді у всіх селах нашої ОТГ проходять суспільні толоки!

У цій благородній справі відчутна роль екологічної громадськості, яка не тільки привертає увагу до проблем навколишнього середовища, але й долучається до їх вирішення. Хотілося б, аби ця доброчинна природоохоронна акція згуртувала якнайширше коло мешканців Іллінівської громади. Адже чистота краю починається з чистоти власної оселі, вулиці, села. Кожен краянин, небайдужий до проблем природи, має зробити свій внесок у спільну справу, щоб з чистою душею та затишним довкіллям вітати щедру весну.

Поважно громадо! Зробімо все, аби донбаські краєвиди тішили око і веселили душу, аби і наші нащадки могли насолоджуватися неповторною красою та унікальністю рідного краю.

З повагою,

Володимир Маринич

Голова Іллінівської ОТГ« повернутися до списку новин