Набір на навчання для представників малого підприємництва з питань бізнес-планування

З метою підвищення якості бізнес-матеріалів, що подаються суб’єктами малого підприємництва Донецької області до департаменту економіки облдержадміністрації для участі їх в конкурсних відборах по фінансуванню проектів (в рамках програми «Український донецький куркуль»), повідомляємо, що в консалтинговому центрі  Костянтинівського міського центру зайнятості (Донецька область, м. Костянтинівка, пл. Перемоги,8, тел. (06272)2-12-90)  щосереди відбуватиметься навчання для представників малого підприємництва з питань бізнес-планування.

Зокрема, запрошуються учасники попередніх конкурсів, які не пройшли  відбору і не стали переможцями, з метою підвищення рівня знань у бізнес-плануванні, підвищення конкурентоспроможності у сфері само зайнятості та, можливо, повторної участі у програмі «Український донецький куркуль».