Голова громади вивчає досвід Грузії

У рамках Програми відновлення та розбудови миру ПРООН за проектом «Відновлення управління та сприяння примиренню у постраждалих від кризи громадах України», що фінансується Європейським Союзом, з 21 по 28 квітня 2018 року у навчальному візиті делегацій Донецької та Луганської областей до Грузії для вивчення успішних практик протидії корупції приймає участь голова  Іллінівської ОТГ - Володимир Маринич.

До участі у поїздці його запросили особисто  прийняти участь,  адже він пройшов "Тренінг з методології «Islands of Integrity» та успішного антикорупційного досвіду мера міста Ла-Пас (Болівія)" 15-16 серпня 2017 року в м. Святогірську.

Володимир Олександрович поділився враженнями відзустрічі з віце-мером Кутаїсі - Ніно Твалтвадзе:

"Підкреслив для себе, що ми дуже схожі у пробемах та шляхах їх вирішення. Це говорить що ми на одному рівні і йдемо у одному напрямку. Ознайомившись із досвідом грузинського міста - стверджую, що молода команда (приміт. Вибори у м. Кутаїсі відбулись у грудні 2017 року), працює по-новому і є агентами  змін."

Також вже відбулись зустрічі з представниками департаментів міської ради Кутаїсі, імплементаторів методології «Islands of Integrity»   та  начальником департаменту економіки Звіадом Джавахією. Сьогодні запланована також зістріч у будинку юстиції м. Кутаїсі та оглядова екскурсія до будівлі парламенту Грузії, яка вважається надсучасною.

У рамках візиту делегаціє планується:

- Зустрічі з представниками поліції та обговорення успішного досвіду реформування поліції та боротьби з корупцією

- Ознайомлення із роботою центра надання державних послуг за принципом «одного вікна»

- Зустрічі з представниками влади Аджарій. (Батумі)

Користуючись нагодою, Іллінівська об"єднана територіальна громада засвідчує у нашій високій повазі грузинських колег.