Володимир Маринич: «Досвід, накопичений реформаторами Грузії, стане в нагоді нашій громаді»

Дата: 02.05.2018 10:27

У рамках Програми відновлення та розвитку миру ПРООН за проектом «Відновлення управління та сприяння до примирення в постраждалих від кризи громадах України», що фінансується Європейським Союзом, з 21 по 28 квітня відбувся навчальний візит делегацій Донецької та Луганської областей до Грузії для вивчення успішних практик протидії корупції . У їх складі був і голова Іллінівської об'єднаної територіальної громади Володимир Олександрович Маринич.

Слід зазначити що в рамках візиту була організована зустріч з представниками влади Аджарії в Батумі.
Зокрема з екс-прем'єр-міністром АР Аджарії Леваном Варшаломідзе і екс-мером Батумі Робертом Мурадовичем Чхаїдзе.

Довідка:
Леван Варшаломідзе був прем'єр-міністром автономної республіки Аджарія 8 років. 7 травня 2004 екс-президент Михаїл Саакашвілі призначив його своїм представником в Аджарії. Саме за часів його прем'єрства був наново відбудована столиця республіки - Батумі, що є одним з найкрасивіших міст регіону.
Зараз Варшаломідзе працює радником уряду України з питань реформи системи адміністративних послуг.

Роберт Чхаїдзе, 1972 року народження, закінчив будівельний факультет Грузинського Технічного університету (спеціальність - інженер-будівельник), Батумський державний університет (правознавець), Вищу фінансову школу міста Батумі (економіст). До обрання мером Роберт Чхаїдзе був виконуючим обов'язки мера, першим заступником мера Батумі, до цього - займав високі посади в ряді держустанов Аджарської автономії. Мер м Батумі 2007-2015.

Голова Іллінівської ОТГ Володимир Олександрович Маринич, підбиваючи підсумки візиту, зазначив:

«Грузія показала високі результати в рамках раніше проведених реформ. Слід підкреслити, що на місцях проведена величезна робота. Ми побачили чудові мотивуючі приклади успішних практик. Тому я особисто вдячний ПРООН за надану можливість вивчення подібного досвіду ».