Щорічний міжнародний алжирський ярмарок «FIA»

Оголошення!

За інформацією Посольства України в Алжирській Народній Демократичній Республіці, 08-13 травня 2018 року в Алжирі пройде 51 міжнародний алжирський ярмарок «FIA 2018».

Зазначений захід проходитиме під особистим патронажем Президента АНДР і є одним з найбільших щорічних виставкових заходів, що проводяться в АНДР протягом року.

Щорічний міжнародний алжирський ярмарок «FIA» є однією з найбільших подій у сфері виставок і ярмарків, охоплює практично всі сфери економіки і послуг. У минулому році в ярмарку взяли участь 800 компаній з 36 країн.

Більш детально з правилами участі і програмою заходу можна ознайомитись на сайті www.safex.dz, або зв’язатись з організаторами за тел: +213 21 21 01 24/27/29/40, e-mail: