Оголошено постійний конкурс грантів «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні

Дата: 14.05.2018 10:41

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні» оголошує постійний конкурс грантів «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні».

До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадянського суспільства, які мають:

• статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 1 року;
  • спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування);
  • запланували у бюджетах своїх проектів участь одного (двох) представників своєї організації у кожній з 2-денних конференцій, які припадають на період виконання проекту (перелік і дати запланованих конференцій див. нижче).
  • веб-сайт організації та/або сторінку у фейсбуці.

Програма не надає грантів політичним партіям, релігійним громадам та пов’язаним із ними ОГС.

Проект має передбачати досягнення прогресу у збільшенні впливу громадськості на хід проєвропейських реформ в регіонах з точки зору адвокації, моніторингу та оцінки Угоди про асоціацію Україна-ЄС, участі громадськості та обізнаності шляхом наступної діяльності (наведений перелік не є вичерпним):

• адвокаційна діяльність, в тому числі дослідження, пов'язані із інформаційно- просвітницькою діяльністю на основі фактичних даних і громадського моніторингу та розкриття інформації, спрямованої на імплементацію УА і Порядку денного асоціації на місцевому, регіональному та міжрегіональному рівнях;
  • моніторинг та оцінка реалізації стратегій і планів дій та показників, пов'язаних з Угодою про асоціацію і Порядком денним асоціації, на місцевому, регіональному та міжрегіональному рівнях;
  • розбудова громадської політичної грамотності (наприклад, аналіз політики, аналіз витрат і вигод і т.д.) серед громадян і державних службовців на місцевому, регіональному та міжрегіональному рівнях із практичним застосуванням набутих знань у вигляді проведених аналізів;

Проектна діяльність має передбачати широке інформування громадськості про хід реалізації проекту та його результати (у тому числі, через проведення підсумкової прес-конференції, поширення історій успіху).

Більш детально про конкурс можна дізнатись за наступним посиланням: http://www.ier.com.ua/ua/Grants?pid=5336