Гроші виділені з Державного фонду регіонального розвитку

На умовах співфінансування планують відремонтувати Олександро-Калинівський будинок культури.

На капітальний ремонт будинку культури Олександро-Калинове отримає 10,4 мільйони гривень – це кошти держави, ще 4,5 мільони має вкласти громада, - розповів Артем Колодезний, радник Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEADз Європою».

Тут планують повністю замінити покрівлю, систему опалення, утеплити фасад.

Раніше голова Іллінівської громади Володимир Маринич говорив, що він стане центром культури для всієї громади.

Щороку Дня незалежності України тут проводять Смолянський куліш– фестиваль, на який приїжджають гості з різних куточків Донеччини. Він є візитівкою села.

Також за кошти ДФРР планують цьогоріч відремонтувати лікарню та діагностичний центр у Лимані, дитсадок у Соледарі та інші будівлі у громадах Донеччини.