Робоча нарада на локаціях Клебан-Бику.

Дата: 19.06.2018 16:34

Матеріал із особистої сторінки Володимира Маринича у фейсбуці:

"Все потрібно контролювати особисто. І як казав наш губернатор «За допомогою чарівних пенделів» справи йдуть швидше. Ось і сьогодні я виїхав на РЛП Клебан-Бик з метою особисто оглянути підготовчі роботи і проконтролювати хід їх ведення. А якщо знадобиться допомога - взяти в руки газонокосарку і покосити берег - я із задоволенням допоможу. Тільки так ми показуємо свій результат і добиваємося поставлених цілей. Разом з усіма, на рівних працювати над спільною справою. Адже я керівник цілої громади, і несу відповідальність за всю її територію.
Адже не жартівливий розмах фестивалю «Купальські роси», який вже 14 го липня буде приймати наша, Іллінівська громада на березі РЛП Клебан Бик. Це дійсно виклик і ми його приймаємо!"