Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 11.07.2018 15:13

11 липня 2018 року на базі Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області під керівництвом сільського голови Маринича В.О. було організовано та проведення планове засідання «Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій». На засіданні були присутні посадові особи Костянтинівської районної філії державної установи «Донецького лабораторного центру МОЗ України», РЛП «Клебан-Бик», 16 ПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, мисливських господарств.

Згідно порядку денного на засіданні комісії розглядались питання щодо здійснення заходів направлених на попередження розповсюдження в населених пунктах громади контагіозної вірусної геморагічної хвороби «африканської чуми свиней» (Pestisafricanasuum, хвороба Монтгомері), яка зафіксована на території РЛП «Клебан-Бик». Визначений порядок проведення заходів щодо доведення до населення правил поведінки при виявлені укусу комах, а саме клеща. З метою попередження нещасних випадків під час загального користування водними об’єктами вирішувались питання доведення до відома мешканців «Правил охорони життя людей на водних об’єктах України» затверджених Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 10.04.2017 року № 301. Визначались заходи щодо забезпечення охорони врожаю 2018 року від пожеж.