Зустріч робочої групи з впровадження ініціативи "Громада, дружня до дітей та молоді""

Іллінівська сільська об’єднана територіальна громада стала пілотним муніципалітетом з впровадження всесвітньої ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». Міжнародна Асоціація «Євростратегія» виступає в якості єдиного імплементуючого  партнера ЮНІСЕФ з впровадження зазначеної ініціативи, який супроводжує громади у процесі становлення для отримання статусу «Кандидат у Громаду, дружню до дітей та молоді».

11 липня  2018 року в приміщенні центру молодіжної культури с.Іллінівка відбулась зустріч робочої групи з метою презентації ініціативи та розробки плану дій для спілкування учасників особисто.

На зустрічі були присутні начальники  структурних підрозділів Іллінівської сільської ради, керівники навчальних закладів та представники громадських організацій.