Семінар на тему: "Інформування про мінну небезпеку"

Дата: 16.07.2018 12:32

16 липня 2018 року на базі Іллінівського СБК для представників освітніх закладів, закладів культури, посадових осіб та старост Іллінівської ОТГ  Швейцарським фондом по протимінній діяльності було проведено семінар на тему: «Інформування про мінну небезпеку».

Мета проекту - зниження ризику поразки від мін і боєприпасів, що не вибухнули, шляхом підвищення обізнаності населення, формування навичок безпечної поведінки при виявленні небезпечних знахідок.

Проект реалізується благодійною організацією «Благодійний фонд «Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD в Україні» спільно з Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації.