Запрошуємо на фестиваль української культури "Смолянський куліш"!

Дата: 24.07.2018 08:39

18-го серпня о 15:00 у селі Олександро-Калинове Іллінівської ОТГ відбудеться масштабний фестиваль, який неможливо не відвідати.Адже ми щиро запрошуємо на головний фестиваль Іллінівської громади - фестиваль української культури «Смолянський куліш».

Це творчий проект, спрямований на популяризацію української культури та присвячений Дню Державного Прапору України та Дню Незалежності України!Громада має на меті популяризацію, збереження і розвиток українських традицій нашого регіону та України, підвищення духовно-культурного рівня серед населення, посилення ролі народної творчості, літератури, мистецтва у формуванні світогляду та естетичних смаків підростаючого покоління та суспільства загалом; збереження народних традицій та обрядів, розвиток сільського та зеленого туризму. Виховання національної свідомості у підростаючого покоління та залучення їх до вивчення національної спадщини.

проведення фестивалю української культури

«Смолянський куліш» на 2018 рік.

15.00 – 20.00      Дитяча ігрова програма (атракціони та українські народні ігри)

Екскурсії до музею «Довкілля»

Виставки ужиткового мистецтва

Майстер – класи з народної творчості (іграшки з соломи, плетіння віночків,  кукли-мотанки та інше);

Початок ярмарку (мед, вироби з хліба, сири, ковбаси,  вишиванки, рушники, та інше)

16.30 -17.00        Хода вишиванок

Урочисте відкриття фестивалю

17.00 - 19.00        Конкурс краси «Смолянські красуні»

19.00                   Частування гостей головною стравою свята – Смолянським кулішом

19.00 - 20.30        Робота локацій «Караоке», «Козацькі забави» «Вуличний

університет»

19.00 – 20.00      Концертна програма за участі кращих творчих колективів громади

19.20 – 20.00      Вареничний бум

20.00 – 20.40      Виступ гостей фестивалю. Інтерактивні розваги з глядачами.

20.40- 21.00        Соунд-чек

21.00 – 21.40      Виступ запрошених зірок