Іллінівська громада у пілотному проекті від ЮНІСЕФ

Дата: 02.08.2018 11:33

Голови пілотних ОТГ, керівники структурних підрозділів ОТГ та ОДА, представники офісу ЮНІСЕФ вчора зустрілись за круглим столом  під час якого підписали меморандуму про наміри та взаємодію про участь у пілотному проекті запровадження у Іллінівській громаді  моделі інтегрованих соціальних послуг  для підтримки вразливих дітей,сімей з дітьми та молоді в рамках проекту «Запровадження моделі інтегрованих соціальних послуг  у об’єднаних територіальних громадах», що реалізується консорціумом Oxford Policy Management (OPML, UK), Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині»  у межах Програми Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та фінансується Європейським союзом та згідно програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні»

Серед 12 пілотних учасників проекту :

Дніпропетровська область: Томаківська ОТГ

Донецька область: Іллінівська ОТГ, Миколаївська ОТГ, Соледарська ОТГ, міста Дружківка та Бахмут

Запорізька область: Преображенська ОТГ

Луганська область: Новопсковська ОТГ, Білокуракінська ОТГ, Троїцька ОТГ, Біловодська ОТГ

Харківська область: Малинівська ОТГ

Від Іллінівської громади була присутня Стужук Юліанна, заступник голови громади та  Гаспар Бергман, голова ЮНІСЕФ на сході України.