«Українські традиції проймають до душі», — донеччани про фестиваль «Смолянський куліш»

Дата: 19.08.2018 20:01

У селі Олександро-Калинове на Донеччині пройшов традиційний фестиваль «Смолянський куліш».

У селі Олександро-Калинове на Донеччині пройшов традиційний фестиваль «Смолянський куліш»

У прифронтовому селі Олександро-Калинове вже вп’яте пройшов фестиваль «Смолянський куліш». Цьогоріч захід об’єднав понад 2 тисячі гостей з різних сел та міст Донеччини.

Своїми враженнями, емоціями та побажаннями відвідувачі фестивалю поділилися зі знімальною групою інформаційного агентства «Вчасно».