4 дні на втілення мрії або як зібрали кошти на проект Вільний простір «Art-зупинка»

Дата: 27.08.2018 10:07

Проект "Арт-зупинка", ініціатором якого стали школярі ЗОШ Олександро-Калинового на чолі зі своїм вчителем Діаною Харченко, перебуваючи на платформі краунфаундингу "GOF- фондуємо освіту" лише 4 (ЧОТИРИ) дні - повністю профінансований!  Доброчинників,які долучились до збору коштів всього 7! Але у цих людей вдалося зібрати всю сумму і навіть трішки більше запланованого!

Далі пост із особистої сторінки керівниці проекту , Діани Харченко, вчителя цієї школи.

"Наче ж я вже доросла дівчинка,а все одно вірю в добрих чарівників. І як з'ясувалося-недаремно! Таких емоцій щастя,радощів,піднесення я не відчувала вже досить давно. Мене переповнюють щастя,вдячність, знімає дах в прямому сенсі. Мої рідні дивляться на мене і не розуміють,що трапилось. Донечка сміється разом зі мною, сестра і чоловік завмерли з величезним питанням в очах,свекруха,мабуть, вирішила ,що у невістки-вчительки дах поїхав, а я як мала дитина плигаю на одній нозі і вищу від радощів та бажання обійняти увесь світ,розцілувати кожного і поділитися своїм безмежним щастям з усіма. Людоньки добрі,милі,щирі, хочу поділитися з вами своїм безмежним щастям. Наш проект "Арт-зупинка",перебуваючи на платформі лише 4 дні-повністю профінансований. Доброчинників 7 і я дякую від себе і наших дітей кожному, бо зазвичай люди дивляться,ставлять "лайки" і на тому діло кінчається. Але не в нашому випадку. Зовсім неочікувано,і тому мій дах досі десь блукає по Смолянці і обіймає кожного,кого зустріне. Та мені хочеться висловити БЕЗМЕЖНУ ПОДЯКУ людині, яка з щирістю Санта Клауса, або Старика Хотабича,або просто НАЙДОБРІШОГО,НАЙЧУТЛИВІШОГО ЧАРІВНИКА здійснила мрію дітей нашої школи. Ця людина-Борис Колесников / Borys Kolesnikov, він профінансував дитячу мрію! Ми висловлюємо вам Щиро та безмежно величезну подяку, Не вистачає слів, щоб передати все, що відчуваємо! Нехай Господь благословляє кожну вашу днину, всі ваші мрії виповнюються, здоров'я Вам,щастя безмежного! Ви справжній чарівник! Многая літа,Вам!"