День села Калинове - 2018. Як завжди по-домашньому, тепло, щиро та задушевно.

Дата: 21.08.2018 09:27

Днями День села відмітили у Калиновому. На свято завітала секретар Іллінівської сільської ради Троян Валентина Михайлівн, вона приїхала не з пустими руками, Іллінівська громада придбала для ЦКтаД  новенький ноутбук! Наша староста Іванова Олена Вікторівна привітала односельчан зі святом та вручила подарунки молодятам, які в цьому році стали батьками, привітала майбутніх першокласників, подякувала за сумлінну працю Лещенко Миколі Івановичу та відімітила перемогу Муковської Маргарити на конкурсі красунь фестивалю "Смолянський куліш" Традиційні пригощання свята вразили гостей- смачний куліш, бутерброди, пиріжки та "лікарська" настоянка. Ну і звісно диско-танці.